Strona główna / Blog / News / Top 5 propozycji na świąteczny prezent

Top 5 propozycji na świąteczny prezent

Najlepsze prezenty świąteczne

Grudzień i zbliżające się święta to dla wielu gorący okres. Nieodłącznym elementem świąt są oczywiście prezenty! Czas leci, a zapewne niejeden z Was do dziś nie wie co kupić najbliższym. Dlatego dziś wyciągamy do Was rękę i przedstawimy naszym zdaniem idealne propozycje na to, czym co można położyć pod choinkę! Oto 5 naszych propozycji:

  1. Wódka Ziemniaczana od Wielkopolskiej Manufaktury Wódek

                                 

Czysta wódka to element nieodłączny prawie każdego ważnego wydarzenia. Polacy lubują się w tym alkoholu, więc bardzo łatwo znaleźć jej zwolenników, czym zmniejszamy prawdopodobieństwo nietrafionego prezentu. Wódka ziemniaczana to wódka premium wykonana oczywiście z ziemniaków. Jej smak jest nieco ostrzejszy niż klasycznej czystej wódki. Ziemniaki wykorzystane do produkcji owego alkoholu pochodzą wyłącznie z wielkopolskich upraw, a woda ze studni głębinowych.

Cena: 80zł.

https://eszampan.pl/wodka-czysta/1501-wodka-pravda-.html

2) Likier poziomkowy Toshi Fragoli

                               

Teraz propozycja skierowana bardziej w stronę płci pięknej, ale nie tylko! Jest gratka dla każdego fana słodkich alkoholi lub po prostu miłośnika poziomek. Trunek ten pochodzi prosto z Włoch i charakteryzuje się słodkim owocowym smakiem. Poziomki znajdujące się w środku butelki podbijają doznania`!

Cena: 95zł.

https://eszampan.pl/likiery/1327-toschi-fragoli.html

3) Crabbie’s Yardhead Single Malt

                   

Teraz propozycja dla miłośników Whisky. Crabbie’s Yardhead to najtańszy single malt na naszej stronie, ale nie sugerujcie się ceną. Jest świetna! Uraczą Was w niej aromaty karmelu, wanilii a nawet jabłek. W smaku dodatkowe emocje wzbudzą nuty cynamonu czy przypraw. Delikatna z przyjemnym finiszem umili każdy zimowy wieczór.

Cena: 109zł.

https://eszampan.pl/single-malt/1051-crabbie-s-yardhead-single-malt.html?ssa_query=yard

4) Moet Chandon Brut Imperial

                    

Moet to marka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać

. Oryginalny szampan to połączenie elegancji z cudownym smakiem. Święta to idealna okazja aby obdarować kogoś tym wyjątkowym trunkiem. Moet charakteryzuje się świeżością i wytrawnością. Wyczujemy w nim nuty cytrusów kwiatów oraz świeżych owoców. Każdy doceni tej wyjątkowy prezent.

Cena: 199zł

https://eszampan.pl/moet-et-chandon/27-moet-chandon-imperial-075l.html

5) Pinot Blanc z lubuskiej winnicy Ingrid

                              

Jak dobrze wiecie, nasz sklep stacjonarny mieści się w Zielonej Górze w województwie Lubuskim. Nasz region słynie z produkcji wina, które często uważane są za najlepsze w Polsce! My obiektywnie również tak sądzimy. Stąd nasza propozycja! Świetny reprezentant tego, co lubuskie winnice mają do zaoferowania. Jest to białe, półwytrawne wino ze szczepu ze szlachetnego szczepu Pinot Blanc. Lekkie oraz elegancję z wyraźnymi nutami soczystych owoców. Idealny prezent dla miłośnika win.

Cena: 66zł.

https://eszampan.pl/wino-lubuskie/468-winnica-ingrid-pinot-blanc-075l.html

To tylko kilka propozycji od Nas. Koniecznie sprawdźcie inne pozycje na naszej stronie a na pewno znajdziecie coś odpowiedniego. Wesołych świąt!