Strona główna / Szampan / Szampan Moet et Chandon / Moet Chandon Brut Impérial 750 ml

Moet Chandon Brut Impérial 750 ml

Moet Chandon Brut Impérial 750 ml
Moet Chandon Brut Impérial 750 ml
209,00 zł

Moet Imperial to główny przedstawiciel Domu Szampańskiego Moet & Chandon i świadectwo jego stylu. Świeży i wytworny Moet Chandon, odzwierciedla bujność trzech szczepów szampańskich winogron: Pinot noir, Chardonnay i Pinot Meunier. Jego Obfite nuty czerwonych cytrusów,owoców i śnieżnobiałych kwiatów oraz delikatne nuty korzenne i mineralne. Idealnie korelują z nastrojem słonecznego dnia lub pełnego zapachami wieczoru. 

Wytrawny w charakterze Moët Imperial (poziom cukru 9 g/l) smakuje świetnie jako rześki i lekki aperitif, jak również wspaniale łączy się z lekką kuchnią: ostrygami, przegrzebkami, białymi rybami,sushi z białym mięsem i białymi owocami.


Opis produktu
Szczegóły produktu
Opinie

Bukiet tego szampana Moet Chandon Brut imperial ujawnia owoce o białym miąższu (jabłko, gruszka, biała brzoskwinia), owoce cytrusowe, nuty kwiatowe (kwiat lipowy) oraz eleganckie nuty pieczywa brioche i świeżych orzechów. Podniebienie łączy delikatność owoców z interesującą pieszczotą filigranowych bąbelków, co czyni szampana wyjątkowym na każdą okazję.

  • Pojemność - 0.75l