Strona główna / Pozostałe alkohole / Zestawy Prezentowe / Zestawy Prezentowe z Innymi Alkoholami

Zestawy Prezentowe z Innymi Alkoholami

Jakie zestawy prezentowe wybrać na ciekawy prezent dla bliskich?

Jeżeli nie masz pomysłu na oryginalny prezent, a właśnie zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby albo wybierasz się na imieniny do osoby, której nie znasz dobrze, a zależy Ci, byś wypadł jak najlepiej, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. W naszym sklepie linterowym znajdziesz wiele niezwykłych inspiracji na nietypowe prezenty, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach obdarowywanych. Każdy zestaw prezentowy to podróż po niezwykłych smakowych rejonach z całego świata.

Masz już dosyć tradycyjnych koszów prezentowych, które zawierają whisky, gin, koniak, wino czy rum? Szukasz czegoś innego, ponieważ masz nieco inne upodobania? Doskonale trafiłeś. Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich klientów i do stałej oferty wprowadziła także zestawy podarunkowe z alkoholami, które nie są tak szablonowe. Zestaw prezentowy z nalewką to doskonałe rozwiązanie na oryginalny prezent z okazji ślubu. Obecnie częstą praktyką stosowaną przez młode pary jest zaznaczanie na zaproszeniach, że woleliby otrzymać od gości alkohol zamiast kwiatów. Pomyśl, jaka będzie ich reakcja, kiedy wręczysz im pięknie zapakowany kosz upominkowy z niszowym alkoholem wysokiej jakości. Zestaw prezentowy z Mezcal może być strzałem w dziesiątkę na upominek dla kontrahenta, z którym właśnie podpisałeś długo oczekiwany kontrakt. A może wśród Twoich bliskich są osoby uwielbiające wermuty lub cydr, a nigdzie nie możesz znaleźć takich trunków w zestawie? U nas kupić zestaw prezentowy z Okowitą oraz zestaw prezentowy z Padro Blanco. Jak widzisz, niezależnie od okazji, w sklepie eszampan.pl znajdziesz produkty, które sprawią innym radość.

Co wchodzi w skład wyjątkowych koszy podarunkowych dostępnych w naszym sklepie?

Każdy zestaw prezentowy, który u nas znajdziesz, to nie tylko wysokiej klasy alkohol, ale także wspaniałej jakości dodatki, takie jak regionalne miody, dobre herbaty czy słodkości. Cały zestaw jest pakowany w elegancki i ekologiczny karton lub też drewnianą skrzynię. Dzięki temu nasz kosz prezentowy może stanowić także element wystroju we współczesnym mieszkaniu.