Strona główna / Pozostałe alkohole / Zestawy Prezentowe

Zestawy Prezentowe

Zestaw prezentowy z alkoholem – doskonały pomysł na każdą okazję

Kosz prezentowy z alkoholem to klasyczny, ale i uniwersalny upominek, który można wręczyć przy okazji różnych wydarzeń. Zestawy prezentowe w formie koszy z alkoholem bardzo często wybierane są przez firmy, które szukają pomysłów i inspiracji na upominki dla pracowników oraz współpracowników. Kosze z alkoholem można sprezentować przy okazji Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Kobiet albo jako prezent biznesowy czy podziękowanie za udaną transakcję. Elegancki upominek w tej formie jest zawsze mile widziany.

Ponadto, kosze upominkowe z alkoholem są idealnym rozwiązaniem, gdy wielkimi krokami zbliża się rocznica ślubu przyjaciół. Takowe idealnie nadają się też na prezent z okazji imienin lub urodzin, szczególnie tych okrągłych, obchodzonych zazwyczaj z dużo większą pompą. Bardzo często kosze prezentowe z alkoholem wręcza się też rodzicom pary młodej podczas przyjęcia weselnego.

Tak naprawdę, okazji do wręczenia zestawu z alkoholem jest całe mnóstwo. Niektórzy twierdzą (i pewnie mają rację), że to najlepszy wybór w przypadku braku jakiegokolwiek pomysłu na prezent. Klasyczny, uniwersalny i gwarantujący zadowolenie. By jednak był trafiony – dobrze znać upodobania jubilata czy po prostu obdarowywanego. Na uwadze należy mieć również to, że kosz prezentowy powinien odpowiednio się prezentować. Estetyczne opakowanie to jednak nie wszystko. Równie ważna jest zawartość upominku.

Tu rzecz jasna podstawą jest alkohol dobrej, jeśli nie najlepszej jakości…

Kosze z alkoholem na prezent – propozycje od eszampan.pl

Każdy proponowany przez nas kosz prezentowy z alkoholem, to przemyślane zestawienie określonego trunku, czekoladek czy herbaty. Produkty zapakowane w reprezentacyjną, drewnianą skrzynkę są gotowe do wręczenia obdarowywanemu.

Jesteśmy zdania, że klasyczny zestaw prezentowy z alkoholem nie musi składać się z popularnej w naszym kraju wódki czy wina. Oczywiście, te pozycje i u nas są dostępne, warto jednak podkreślić, że przygotowaliśmy też wiele innych wariantów koszy prezentowych z alkoholem. W ofercie eszampan.pl znajdują się między innymi zestawy, w skład których wchodzą tequile, whiskey, nalewki czy koniaki – wyłącznie popularnych, cenionych producentów – polskich i zagranicznych.

Pomysłowy kosz prezentowy z alkoholem to według nas taki, który zaskoczy jubilata. A chyba nikt nie spodziewa się znaleźć w skrzynce z alkoholem produktu takiego, jak miód pszczeli. My postanowiliśmy zatem, że do niektórych zestawów prezentowych z alkoholem dołączymy właśnie słodki miód. W innych, dostępnych u nas kompozycjach pojawiają się czekoladki lub herbaty. Każdy kolejny zestaw prezentowy z alkoholem różni się od poprzedniego, stanowi przemyślaną kompozycję określonych nut zapachowych i smakowych. Wybór jest więc niesamowicie duży! Zakres cen też ma oczywiście dużą rozpiętość. W naszym sklepie kosz prezentowy można zamówić już za niecałe 100,00 zł, choć równie dobrze można też wybrać zestaw prezentowy z alkoholem za ponad 400,00 zł.