Strona główna / Rum / Rum Złoty / MEZAN CHIRIQUI PANAM RUM 700 ml

MEZAN CHIRIQUI PANAM RUM 700 ml

MEZAN CHIRIQUI PANAM RUM 700 ml
MEZAN CHIRIQUI PANAM RUM 700 ml
131,00 zł

Na etykietach ChiriquĂ­ podano czas "dojrzewania tropikalnego" wynoszący 3 lata.Oznacza to, że rum dojrzewał w byłej bourbonie w destylarni w Panamie (czyli w "tropikach") przez 3 lata, zanim został wysłany do dalszego starzenia i wykończenia w londyńskim zakładzie Mezan. 


Opis produktu
Szczegóły produktu
Opinie

Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć o Mezan jest to, że nie jest to destylarnia. W rzeczywistości nie zajmują się nawet trzciną cukrową ani żadnym aspektem produkcji rumu - poza starzeniem, mieszaniem i butelkowaniem.  Kierowany przez mistrza destylacji Neila Mathiesona, Mezan poszukuje i kupuje beczki po rumie z całego regionu Karaibów. Każda beczka jest ręcznie selekcjonowana, a następnie wysyłana do Wielkiej Brytanii w celu dalszego starzenia.

MEZAN ChiriquĂ­ to prawdziwy rum panamski, soczysty i okrągły, wykończony w beczce po moscatelu, co dodaje mu głębi. Koniecznie spróbuj! ChiriquĂ­ można pić zarówno bez dodatków, jak i w wyrafinowanych koktajlach. Mocne aromaty nadadzą Twoim najbardziej wyrafinowanym koktajlom doskonałą strukturę i wyrazisty charakter.

<pre></pre>

Ĺadny złoty odcień. Intensywny nos przypraw, wanilii, pieprzu i lekkich nut dębowych. Wspierany przez aromaty owoców pestkowych i kokosa. Podniebienie subtelne, pełne i eleganckie, lekko drzewne, przechodzące w pikantne i orzeźwiające nuty pieprzu na finiszu.

  • Pojemność - 700 ml
  • Zawartość Alkoholu - 40%