Strona główna / Rum / Rum Czarny / FOURSQUARE EMPERY 14YO EX-BOURBON & EX-SHERRY CASKS 700 ML

FOURSQUARE EMPERY 14YO EX-BOURBON & EX-SHERRY CASKS 700 ML

FOURSQUARE EMPERY 14YO EX-BOURBON & EX-SHERRY CASKS 700 ML
FOURSQUARE EMPERY 14YO EX-BOURBON & EX-SHERRY CASKS 700 ML
599,00 zł

The Foursquare Empery powstaje z połączenia rumów destylowanych częściowo w pot still, a częściowo w single-column. Jest to mieszanka składająca się z rumów starzonych w beczkach po ex-bourbonie i ex-sherry przez 14 lat. Bursztynowy kolor z miedzianymi refleksami charakteryzuje się dużą intensywnością w nosie z owocowych aromatów i nut kakao i rodzynek.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Opis produktu
Szczegóły produktu
Opinie

Richard Seale urodził się, by produkować rum, to legenda o jednym z najbardziej wpływowych producentów rumu na świecie, prawnuku Reginala Leona Seala, który założył Foursquare Distillery w 1926 roku na Barbadosie, obecnie w czwartym pokoleniu. Znacząca jest jego walka z dodawaniem cukrów do rumu, zbyt często bez wiedzy klientów, oraz na poprawność informacji o leżakowaniu umieszczonych na butelce. Dziś Foursquare Distillery produkuje dwie główne etykiety: Doorly's i Foursquare. Pierwsza z nich stanowi kręgosłup firmy i historyczną markę rumu na Barbadosie, druga wyraża całą kreatywność i śmiałość Richarda w eksperymentowaniu, dając życie butelkom z limitowanej produkcji. Charakterystyczną cechą historycznej marki jest uszlachetnianie rumu w różnych typach beczek, które gwarantują jego osobowość, nie rezygnując przy tym z zdatności do picia.


Rum Foursquare Empery to dziewiąte wydanie Foresquare's Exceptional Cask Selection, mieszanki pochodzącej z połączenia rumów destylowanych metodą pot still alambic i prostej kolumny, z rumów starzonych przez nie mniej niż 14 lat w beczkach po ex-sherry i ex-bourbonie. Bogaty i intensywny smak tego doskonałego rumu butelkowanego w temperaturze 56°.

  • Pojemność - 700 ml
  • Zawartość Alkoholu - 56%