Strona główna / Wódka / Wódka Czysta / KAVKA VODKA 500 ML

KAVKA VODKA 500 ML

KAVKA VODKA 500 ML
KAVKA VODKA 500 ML
Cena nie uległa zmianie
109,00 zł
99,00 zł -10,00 zł

Czerpiąc z długiej tradycji produkcji wódki w Polsce, nasza mała destylarnia, położona w zachodniej części kraju, produkuje wódkę od ponad 200 lat. Współpracując z mistrzem gorzelniczym Urszulą Wójcik, powróciliśmy do metod produkcji popularnych w XVIII i XIX wieku, aby stworzyć doskonałą wódkę premium o prawdziwym smaku, silnym charakterze i zauważalnej różnicy.


Opis produktu
Szczegóły produktu
Opinie

Wytwarzany przy użyciu technik produkcji z XVIII wieku, które słynęły z wytwarzania najlepszych wódek. Do doskonałego spirytusu żytniego i pszenicznego dodaje się niewielkie ilości dojrzałego spirytusu śliwkowego i jabłkowego. Pozostaje zwykłą wódką, ale dodatek spirytusu owocowego nadaje Kavce głębię smaku i złożoność rzadko spotykaną we współczesnych wódkach.


Podniebienie: Eleganckie, rozkoszne odczucie w ustach. Pojawia się lekkie bogactwo, które następnie przechodzi w cytrynową świeżość z nutami marmolady pomarańczowej. Następnie kremowa konsystencja z nutami zboża i żytniego chleba. Wszystko to łączy się w finale z soczystym, bogatym i wytrawnym smakiem.


Finisz: Bogaty, wytrawny balans, z wyłaniającymi się nutami owocowymi jabłek i śliwek.

  • Pojemność - 0.5l