Strona główna / Whisky / Szkocja / GLENGOYNE 10 Y.O. JOLOMO SUMMER RELEASE 700 ML

GLENGOYNE 10 Y.O. JOLOMO SUMMER RELEASE 700 ML

GLENGOYNE 10 Y.O. JOLOMO SUMMER RELEASE 700 ML
GLENGOYNE 10 Y.O. JOLOMO SUMMER RELEASE 700 ML
151,00 zł

Czwarta i ostatnia edycja specjalna w serii, która wspiera Glasgow School of Art po tym, jak została ona dotknięta dwoma pożarami. Tematem przewodnim tej edycji jest lato w destylarni, a każda butelka zawiera odbitkę obrazu "Summer Eveninglight at Glengoyne Distillery" autorstwa Johna Lowrie Morrisona (Jolomo). W środku znajduje się whisky Glengoyne 10 Year Old, która charakteryzuje się nutami świeżych zielonych jabłek, toffi i odrobiną orzechowości.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Opis produktu
Szczegóły produktu
Opinie

Glengoyne, najbardziej wysunięta na południe destylarnia Highland w Szkocji i The Glasgow School of Art wydały ostatnią edycję swojej współpracy na rzecz szkoły artystycznej. Po raz ostatni John Lowrie Morrison OBE (Jolomo) stworzył sezonowy motyw na opakowanie Glengoyne 10yo, tym razem poświęcił się lecie wokół terenów destylarni.


"Summer Eveninglight at Glengoyne Distillery" to nazwa obrazu o jaskrawych kolorach, a każdy, kto był w destylarni, z łatwością rozpozna ten motyw. Glengoyne użył go do zaprojektowania puszki butelki, a obraz jest również umieszczony jako nadruk na butelce.Jak to zwykle bywa, część dochodu ze sprzedaży limitowanej edycji zostanie przekazana na rzecz Glasgow School of Art. 

  • Pojemność - 700 ML
  • Zawartość Alkoholu - 43%