Strona główna / Szampan / Szampan Veuve Clicquot / VEUVE CLICQUOT BRUT 1,5l

VEUVE CLICQUOT BRUT 1,5l

VEUVE CLICQUOT BRUT 1,5l
VEUVE CLICQUOT BRUT 1,5l
529,00 zł

Kwintesencja eleganckiego i radosnego stylu Veuve Clicquot. Ten charakteryzujący się świeżością i bogactwem nut dojrzałych owoców szampan powstaje z win z winogron Pinot Noir, Pinot Meunier i Chardonnay, z wyraźną przewagą Pinot Noir (50-55%). Kompleksowość zawdzięcza także odpowiedniej proporcji cennych win z rezerwy, które stanowią nawet do 40% kompozycji.

W bukiecie tego wibrującego drobnymi bąbelkami szampana wybijają się aromaty białych owoców i rodzynkowe, dopełnione nutami wanilii i francuskiej brioszki. Prawdziwy klasyk, doskonały jako aperitif lub wyrafinowane wino do kolacji, jak i wino towarzyszące spontanicznemu towarzyskiemu wieczorowi.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Opis produktu
Szczegóły produktu
Opinie

Nos przypomina białe owoce i rodzynki, następnie pojawiają się ślady wanilii, a później brioche. Wyczuć można także delikatną równowagę między aromatami owocowymi z winogron i aromatami powstałymi podczas dojrzewania w butelce. Pierwszy łyk dostarcza dobrze uporządkowanej świeżości, przypominając nam, że jest to pełnoprawny członek potężnej rodziny Brut.

  • Pojemność - 1.5l