Strona główna / LUCIFER`S GOLD BLEND OF BOURBON & SCOTCH WHISKY 700 ML

LUCIFER`S GOLD BLEND OF BOURBON & SCOTCH WHISKY 700 ML

LUCIFER`S GOLD BLEND OF BOURBON & SCOTCH WHISKY 700 ML
LUCIFER`S GOLD BLEND OF BOURBON & SCOTCH WHISKY 700 ML
88,00 zł

Podobno dzieło samego diabła, Lucifer's Gold powstaje z mieszanki jednej części szkockiej whisky i jednej części bourbona z Kentucky. W rezultacie otrzymujemy gładki napój z nutami owocowymi i korzennymi, których można się spodziewać po szkockiej whisky, zrównoważony wanilią i nutami zwęglonego dębu z bourbona - diabelnie dobry.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Opis produktu
Szczegóły produktu
Opinie

Pochodzenie Lucifer's Gold wiąże się z dość niezwykłymi okolicznościami. Wyobraź sobie scenę w niezbyt opisowym koktajl-barze w starym włoskim mieście. Dwóch entuzjastów drinków, jeden zapalony Brytyjczyk pijący whisky i jego gorliwy amerykański przyjaciel pijący bourbon, oraz dość napięta gra w Texas Holdem. Podczas gdy gra toczyła się dalej, drinki płynęły, brytyjski dżentelmen zamawiał tylko szkocką, a amerykański dyplomata tylko bourbon. Delektując się swoimi drinkami obaj zauważyli, że ich nektar jest inny, niezwykły, lepszy...., ale byli zbyt pochłonięci grą, by to skomentować.


Pod koniec wieczoru obaj panowie zapytali barmana o ich drinki. Barman odpowiedział: "Panowie, wybaczcie mi. Obaj byliście tak pochłonięci swoją grą, że postanowiłem być złośliwy i do obu waszych drinków nalałem jedną część whisky i jedną część bourbona". Obaj panowie wznieśli toast za barmana "Lucasa" i pogratulowali mu jego specjalnej mieszanki oraz zobowiązali się wrócić po więcej.


Następnego dnia nasi dwaj przyjaciele wrócili do tego samego baru, aby kontynuować swoją grę i wypić więcej swojego specjalnego płynu. Poprosili o Lucasa, barmana z poprzedniej nocy. Zdziwili się, gdy powiedziano im, że nie ma takiego barmana o tym imieniu, ani nikogo, kto pasowałby do jego opisu, pracującego obecnie w barze!


Lucifer's Gold nie jest dla tradycjonalistów. Jest dla młodych amatorów koktajli i shotów, imprezowiczów i nocnych bywalców, którzy szukają czegoś innego, gotowych spróbować czegoś nowego...

  • Pojemność - 700 ML
  • Zawartość Alkoholu - 40%