Strona główna / Rum / Rum Złoty / DOORLY`S 5YO GOLD BARBADOS FINE OLD 700 ML

DOORLY`S 5YO GOLD BARBADOS FINE OLD 700 ML

DOORLY`S 5YO GOLD BARBADOS FINE OLD 700 ML
DOORLY`S 5YO GOLD BARBADOS FINE OLD 700 ML
129,00 zł
109,00 zł -20,00 zł

White Rum dojrzewa przez minimum 3 lata w małych beczkach przed 3-stopniowym procesem filtracji węglowej, aby nadać końcowemu spirytusowi wyjątkowo czysty i niepowtarzalny smak.


Opis produktu
Szczegóły produktu
Opinie

Najwyższej jakości złoty rum z Barbadosu w świetnej cenie! Doorly's 5yo to mieszanka bogatych rumów destylowanych metodą pot still i eleganckich destylatów kolumnowych, które dojrzewają przez co najmniej 5 lat w beczkach po byłych amerykańskich whisky. Delikatny i owocowy, ze słodką wanilią i dębowym tostem, jest to wszechstronny rum, który jest wyśmienity podawany bez dodatków, ale także świetny jako baza do koktajli lub mieszania w long drinkach - spróbuj z wytrawnym piwem imbirowym i plasterkiem limonki!


Zapach
Owoce tropikalne, wanilia, kokos i dąb tostowy.


Podniebienie
Początkowo miękki i słodki z pięknymi smakami suszonych owoców tropikalnych i odrobiną słodkich przypraw pochodzących z dębu


Finisz
Wytrawny i rozgrzewający. Średniej długości.


Rumy Doorly's produkowane są na Barbadosie przez R. L. Seale & Co- rodzinną firmę w czwartym pokoleniu, przekazywaną z ojca na syna od lat 20-tych. Destylarnia Foursquare, w której produkowany jest rum, została zbudowana w latach 90-tych XX wieku na miejscu XVII-wiecznej cukrowni i jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku destylarni na świecie.

  • Pojemność - 0.70l