Strona główna / Rum / Rum Czarny / FOURSQUARE SPICED 700 ML

FOURSQUARE SPICED 700 ML

FOURSQUARE SPICED 700 ML
FOURSQUARE SPICED 700 ML
99,00 zł

Rum z przyprawami z destylarni Foursquare na Barbadosie. Zdobywca niezliczonych nagród, ten złożony i delikatny rum z nutami cynamonu, wanilii i gałki muszkatołowej to sekretna rodzinna receptura przekazywana przez pięć pokoleń.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Opis produktu
Szczegóły produktu
Opinie

Każda butelka Foursquare Spiced Rum, destylowanego w małej rodzinnej destylarni, która produkuje jedne z najpopularniejszych rumów na Barbadosie, jest ręcznie przygotowaną mieszanką świeżej gałki muszkatołowej, cynamonu, imbiru i sztuki gorzelniczej. Foursquare Spiced jest orzeźwiająco gładki na lodzie i nie zawiera dodatku syropu z trzciny cukrowej, powszechnie występującego w wielu innych rumach z przyprawami. Foursquare Spiced Rum to starzony rum z nutami cynamonu, wanilii i gałki muszkatołowej, delikatnie dodawanymi w destylarni. Sama receptura jest rodzinną tajemnicą przekazywaną przez pięć pokoleń. Rozlewany jest do ręcznie robionych butelek z europejskiego szkła z ręcznie zanurzaną woskową pieczęcią. Rum pochodzi z Barbadosu - wyspy, na której narodził się rum.


Od razu wyczuwalny jest zapach anyżu gwiaździstego, wanilii, goździków i cynamonu, z odrobiną pomarańczy. Na podniebieniu wyróżnia się świeży anyż, przechodzący w złożony zestaw słodkich karaibskich przypraw, z doskonałą równowagą pomiędzy przyprawami i ziołami; finisz z lekkim kopnięciem imbiru. Starzona w beczkach przez dwa lata, o wytrawnym podniebieniu.

  • Pojemność - 700 ml
  • Zawartość Alkoholu - 37,5%