Strona główna / Szampan / Szampan Moet et Chandon / Moët Chandon Impérial 375 ml

Moët Chandon Impérial 375 ml

Moët Chandon Impérial 375 ml
Moët Chandon Impérial 375 ml
139,00 zł

Moet Chandon Brut, czyli podstawowy produkt w ofercie Moet Chandon. Elegancki i odświeżający. Stworzony z klasycznych w procesie robienia szampana Moet Chandon szczepów Pinot noir, Chardonnay, Pinot Meunier. Jego bogate nuty czerwonych owoców, cytrusów i białych kwiatów oraz subtelne nuty korzenne i mineralne idealnie współgrają z nastrojem słonecznego dnia lub nasyconego zapachami wieczoru. 

Wytrawny w charakterze Moët Impérial Brut (zawartość cukru 9 g/l) smakuje wspaniale jako świeży i lekki aperitif, jak również doskonale łączy się z lekką kuchnią: ostrygami, przegrzebkami, sushi, białymi rybami, z białym mięsem i białymi owocami.


Opis produktu
Szczegóły produktu
Opinie

Aromat Moet Chandon Brut ujawnia owoce o białym miąższu (jabłko, gruszka, biała brzoskwinia), owoce cytrusowe (cytryna), nuty kwiatowe (kwiat lipowy) oraz eleganckie nuty brioche i świeżych orzechów. Podniebienie łączy subtelność owoców z intrygującą pieszczotą drobnych bąbelków, co czyni Szampana Moet wyjątkowym na każdą okazje.

Moet Chandon Brut na pewno wyróżnia się swoją lekkością i powtarzalnością. Prawdziwy klasyk Domu Szampańskiego Moet Chandon.

  • Pojemność - 0.37l